Nákupní košík
Celkem: 0 Kč
  • 0

to jsme my

jsme dvě a je u nás milo

slepice

 

 

Už jako malé holky jsme spolu cvrnkaly kuličky na pískovišti. Za barákem kouřily první cigáro a na škole bydlely spolu ve studentském bytě. Naše přátelství trvá dodnes. Když se zrodil nápad na designový obchůdek s českou tvorbou a zmínila jsem se o tom u kafe, Zuzka se hned nabídla s pomocí. Bylo rozhodnuto. Pustíme se do toho společně. 

 

Našly jsme místo tak akorát pro nás, oslovily první tvůrce a pustily se do rekonstrukce. Přesněji řečeno naši muži začali bourat, sádrovat, malovat, vrtat a montovat. My jsme doma kuly byznys plány, hlídaly děti, objednávaly zboží, pily kafe a nadávaly, že jim to jde strašně pomalu (sorry kluci, moc vám děkujeme). Na začátku roku 2018 bylo hotovo a my mohly v Brně na Veveří otevřít krám. Dostal název je tu milo a my netrpělivě čekaly, co se  bude dít dál. Zákazníků pomalu přibývalo, sortiment se rozšiřoval a na pomoc jsme vzaly i první brigádníky. Dnes máme otevřeno 6 dní v týdnu a na podzim roku 2019 konečně spouštíme náš vysněný e-shop. 

 

Našim cílem od začátku bylo prozkoumávat český trh s autorskou tvorbou, hledat neobyčejné a zajímavé výrobky a soustředit je na jedno místo. Místo, kde nejen nám, ale i vám bude prostě a jednoduše milo. Místo, kde najdete drobnosti jak pro vlastní potěšení, tak k obdarování blízkých. Nabízíme vám originální kousky s duší, kousky, za kterými se skrývá konkrétní příběh. Rády bychom vám přinášely radost z českého a slovenského designu, poctivé ruční práce a neotřelých nápadů dotažených do detailů. Chceme být zprostředkovateli mezi vámi a lokálními návrháři, tvůrci a firmami. 

 

Podporujte šikovné české ruce! Nakupujte lokálně! Buďte originální! 

 

Lucie

NahoruNahoru
Zavřít
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím